Aktuality

29.3.2017

KANCELÁŘ MÁ BÝT DRUHÝM DOMOVEM

Fungovat v přirozeném, originálním a přívětivém prostředí. Takovou atmosféru se ve svých kancelářích snaží navodit zejména IT firmy.

číst více

1.3.2017

NEVHODNÉ OSVĚTLENÍ KANCELÁŘE SNIŽUJE PRACOVNÍ VÝKONNOST. TRENDEM JSOU INTELIGENTNÍ LAMPY.

Pálení a slzení očí, bolest hlavy, nebo rycheji nastupujicí únava. Takové jsou příznaky, pokud se pracuje v kanceláři se špatně nastaveným osvětlením. Mnoho investorů a větších společností stále neberou světlo jako důležitý faktor, soustředí se spíše na cenu a sáhnou po první variantě. A primárně se zaměřují na designový nábytek. To je však chyba.

číst více

25.2.2017

Z GARÁŽE DO HYPERMODERNITY ANEB OD KANCELÁŘE K LIFESTYLU

Nejčastěji se dnes stěhují IT firmy. Řada z nich začínala v garážích, sklepích nebo v podkrovních místnostech, v posledních letech však vyžadují co nejatraktivnější prostory a proto expandují především do moderních administrativních budov. V Praze je IT sektor – vedle finančních institucí – jedním z motorů poptávky, v Brně dokonce celou polovinu moderních kanceláří obsadily právě IT společnosti.

číst více

15.2.2017

V PRAZE JE STÁLE MÁLO MÍST NA PARKOVÁNÍ. ŘEŠENÍM JSOU MECHANICKÉ ZAKLADAČE

Osobní vozidlo jezdí v průměru pouze 1,5 hodiny denně, zbytek stojí na parkovacím místě. Těch ale v centru Prahy není moc. Řešením jsou mechanické zakladače, které jsou čím dál tím oblíbenější především v zahraničních metropolích. „V Praze už je takto vybavených na 10 tisíc parkovacích míst. Bylo by jich ale potřeba 30krát tolik,“ prohlásil Zdeněk Křenovský, jednatel a ředitel společnosti Krenotech.

číst více

16.1.2017

NEPODCEŇUJTE SPACE PLAN: ZLEPŠÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ A ZVÝŠÍ EFEKTIVITU ZAMĚSTNANCŮ

K nejčastějším chybám v návrhu space planu dochází při nevhodném umístění zasedací místnosti pro externí návštěvy, která je příliš daleko od vstupu. Nebo špatné umístění kuchyňky či toalet od jádra, což navyšuje náklady na stavební práce.

číst více

14.9.2016

REKONSTRUKCE HARRACHOVSKÉHO PALÁCE SKONČILA PO ROCE BYDLET.CZ

Rekonstrukce Harrachovského paláce je po roce úspěšně dokončena. Na barokní budově u Jindřišské věže, která nabízí pronájem luxusních kanceláří a obchodních jednotek, se vystavěla moderní přístavba a historické objekty se kompletně zrekonstruovaly. V současné době je Harrachovský palác z 80 procent pronajat, volných už je pouze posledních 390 m² kancelářských prostor a čtyři obchodní jednotky.

číst více

14.8.2016

KANCELÁŘE NA PERIFERIÍCH PŘITAHUJÍ DOSTUPNOSTÍ, KLIDEM A POHODLNÝM PARKOVÁNÍM

Obce na periferiích jsou stále lákavějším místem pro vybudování nových kanceláří. Směřují sem noví přistěhovalci z Prahy a právě k hranicím metropole se má v budoucnu posílit městská hromadná doprava. „Kanceláře na okraji Prahy vycházejí o polovinu levněji než nejžádanější lokality v centru města. Nabízejí také další výhody,“ říká Filip Veselý, jednatel společnosti OFFICE HUNTERS.

číst více

6.7.2016

HISTORICKÉ CENTRUM PRAHY SE MĚNÍ V LUXUSNÍ KANCELÁŘE. FIRMÁM PŘIDÁVAJÍ NA PRESTIŽI

Reprezentativních prostor pro byznys je podle realitních expertů v centru Prahy stále málo. Zájem o ně přitom roste. Prohlédněte si nejzajímavější luxusní historické budovy, které v české metropoli po rekonstrukci začaly sloužit firmám.

číst více

Potřebujete radu, chcete exkluzivní nabídku?

Zavoláme Vám zpět.

Vyplňte prosím telefon.
Poučení o ochraně osobních údajů